KSO Glorieux Sint-Bernarduscollege Technisch Instituut O.L.Vrouw Vrij Technisch Instituut Sint-Lucas Vrij Landelijk Instituut Oudenaarde
  Home
 
   

ICT-Coördinatoren SGKSO-VLAR / KBO / VKORR / VHHA

Schooljaar 2005-2006

Scholengemeenschap SGKSO Vlaamse Ardennen

Philippe Huysman technisch, pedagogisch, netwerk ksoronse.ict@skynet.be
Françoise Denhaerynck website fdenha@yucom.be
Eric Vanden Broecke website e.vdb@tiscali.be

Filip Degroote technisch, pedagogisch filip.degroote@sbcollege.be
Johan De Winter website dewinterjo@hotmail.com

Astrid Tyvaert pedagogisch, rapporten, website a_tyvaert@hotmail.com
Wivine De Visscher pedagogisch, rapporten devisscher_w@hotmail.com
Ingrid Priem technisch, netwerken, website ingrid.priem@tiscali.be
Isabelle De Boer ICT-raamplan 1e graad isabelledeboer@hotmail.com
Stefanie Waelkens ICT-raamplan 1e graad stefanie.waelkens@hotmail.com

Didier Bauwens ICT raamplan 1ste gr. didier.bauwens@tiscali.be
Dirk Goossens ondersteuning secretariaat  
Guy D'Haene ICT raamplan 1ste gr. g.dhaene@pandora.be
Jozef Eeckhout technisch (netwerk), website jozef.eeckhout@skynet.be
Kris Van Nieuwenhuyze ondersteuning hardware kriskevn@hotmail.com
Patrick De Temmerman technisch detemmerman.systems@online.be
Willy Meirlaen ICT raamplan 1ste gr. meirlaen.willy@pandora.be

Jo D'Hauwe technisch, pedagogisch jo@dhauwe.be
Marc Stuyck technisch, pedagogisch marc.stuyck@pandora.be

Katholiek Basisonderwijs Oudenaarde (KBO)

Guido Benoot technisch, pedagogisch guido.benoot@skynet.be
Bart Dhaene werkgroep ICT KBO bart.dhaene@pandora.be
Geert Deputter technisch, pedagogisch geert.deputter@telenet.be
Thomas Vanden Berghe werkgroep ICT KBO kbo-sintpieter@tiscalinet.be

Katholiek Basisonderwijs Ronse (VKORR)

 
Bart Goemaere technisch, pedagogisch goemaere.b@belgacom.net

Vrije Hogere Handelsavondleergangen (Vazov)

Bart Vancauteren technische ondersteuning bart.v@perso.be

Eddy Moreau ondersteuning SG eddy.moreau@skynet.be
   
 
home   vorig scherm   contact   afdrukken   naar boven